9 тиждень Нової української школи у 1 -Б класі

Закінчився найцікавіший для учнів тиждень 9 на тему "Ігри". Протягом п'яти днів учні 1-Б класу з класним керівником провели захоплюючий тиждень "Ігри". Протягом тижня діти досліджували такі питання: Які ігри бувають? Чому я люблю бавитися в різні ігри? У які ігри гралися наші батьки? Чому потрібні правила гри? Чого навчає комп'ютерна гра?

Вчитель фізичного виховання Ситников Дмитро Борисович ознайомив дітей з іграми "Шахи", "Доміно". Вчитель інформатики Катрін Альона Анатоліївна показала дітям що на комп'ютері можна гратися - навчаючись.

Хоч тиждень і мав назву "Ігри" ми і не забули про навчання.... На цьому тижні ми вивчили букви "Іі", "Ии". Робили звуко-буквенний аналіз слів надрукованих за зразком. Вивчили цифру "6". Додавали , віднімали в межах шести, порівнювали числа, креслили відрізки.

19.11.2018 | Aдмін