Вибори президента учнівського колективу Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

12 листопада відбулися вибори лідера «Шкільної президентської держави». Кожен з кандидатів (Базалівська Вікторія, Ткачук Марія, Сисоєва Марта) мав своїх довірених осіб, які проводили агітацію, оформили стенд з викладом програм кандидатів, спостерігали за виборами, представляли кандидата перед виборцями: учнівським та педагогічним колективами школи.

У день виборів одразу відбувся підрахунок голосів, який засвідчив перемогу учениці 10 класу Базалівської Вікторії.
Наступного дня на лінійці було оголошено про результати виборів. Вікторія подякувала усім за підтримку і довіру та пообіцяла, що зробить усе можливе, щоб життя учнівського колективу школи було змістовним, цікавим, різноплановим.
Окрім того, на лінійці, секретар міської ради Подуфалов Віктор Миколайович привітав Базалівську Вікторію з перемогою та вручив посвідчення про те, що вона є радником міського голови з питань успішного розвитку молоді та членом молодіжної ради Барської ОТГ.

М. А. Кобиль, педагог-організатор школи

19.11.2018 | Aдмін