Участь учнів Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 у Всеукраїнському з`їзді волонтерів.

1 грудня 40 учнів школи (активні учасники проекту «Школа, що виховує патріотів») разом із учителями-волонтерами Галкіною І. Ю., Стаднік І. А.,  Кальчук Л. В., Борсолюк Л. І., Катрін А. А., Капусевич В. В., Гуцалюк Н. Р. взяли участь у Всеукраїнському з`їзді волонтерів-жінок, який проходив у Вінниці з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.

У рамках святкових заходів на сцені урочисто вітали 160 волонтерів зі всієї України. Серед інших грамотою Української православної церкви Київського патріархату було нагороджено і заступника директора з виховної роботи Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ірину Галкіну, на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та Української Держави.

Учні нашої школи разом із дітьми із Гайсина та Томашполя привітали нагороджених і акапельно заспівали для них пісню «Творімо добро разом».

В урочистостях взяла участь очільниця Міністерства України у справах ветеранів Ірина Фріз, народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Завершилося свято благодійним концертом Народної артистки України Надії Шестак, яка разом із учнями нашої школи виконала пісню «Мамо, тобі низесенько вклонюсь».

Після участі у роботі з’їзду наша делегація була нагороджена сертифікатом на відпочинок у розважальному центрі «Шок».
Організатором з`їзду виступило ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» за підтримки народного депутата Сергія Кудлаєнка.
Тож ми, учні та учителі Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Барської міської ради Вінницької області, висловлюємо щиру подяку голові Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолію Слівінському та волонтеру Володимиру Маліцькому за долучення до патріотичних справ країни та незабутні враження!

Прес-центр школи

06.12.2018 | Aдмін