13 тиждень Нової української школи у 1 -Б класі

Тиждень 13 "Зима". Учні 1-Б класу протягом тижня досліджували такі питання: Які сюрпризи нам готує зима?, Що відбувається з рослинами взимку?, Як зимують тварини?, «Чи кожна пташина у вирій на зиму літає?», Як цікаво проводити час взимку?

Виконали вправу “Сюрприз у коробці”, розгадували ребуси, моделювали життєві ситуації для запобігання негативних наслідків шкідливих “сюрпризів зими”,складали діалоги на задану тему, грали в сюжетно-рольову гру «Підслухана лісова розмова», створили  композицію «Математична ялинка» слухали казку Марини Яремійчук «В очікуванні зими» для пригадування, як тварини готуються до зими.

Діти здійснили віртуальну подорож до казкового лісу, виччили букву "Зз", читали деформовані тексти. По закінченню тижня отримали творче завдання "Виготовити годівничку".

09.12.2018 | Aдмін