Відзначення Всеукраїнського тижня права в Барській ЗОШ №3

В рамках Всеукраїнського тижня права, який був започаткований 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, що включає 10-15 грудня кожного року, в ЗОШ I-IIIст. №3 м.Бара прошли заходи присвячені цій події.

Першим кроком проведення тижня став виступ лекторської групи «Правовик» - Бондар Олени, Філіпової Тетяни, Романової Катерини та Матвієнко Олександри, під керівництвом учителя правознавства Стребкової С.П. на тему «Конвенція про права дитини».

Бібліотекар школи Кльоц О.Л. організувала змістовну виставку «Закон і право для всіх єдині».

Учні 9-11 класів мали змогу ознайомитись з еволюцією прав людини під час круглого столу, де виступив викладач права з Барського гуманітарного коледжу – Лемпій Олег Володимирович.

З учнями 9 класів вчитель права Стребкова С.П провела правовий брей-ринг на тему «Знай і поважай закон» та «Правовий вернісаж» з елементами гри.

В школі були оформлені стенди, випущені стіннівки, пройшов конкурс малюнків «Мої права», а також фотовиставка « Я і мої права».
Протягом тижня були проведені годинні спілкування на правову тематику.

Вище зазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивчені правознавства рівень ефективності проведених заходів був достатньо високий, що дало змогу розвити творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права та обов’язки.

14.12.2018 | Aдмін