Тиждень української мови талітератури

"Тільки рідною мовою проговориш до серця" - під таким гаслом з 17 по 21 грудня у школі відбувся тиждень української мови та літератури.

Тиждень розпочали віршованими рядками з поезій Світлани Жук та Володимира Сосюри учні 5-Б класу (учитель Кобиль М.А.). Крім того, учениці: Сьотка Анастасія, Присяжна Тетяна та Кімаківська Злата виконали пісню «Українська мова, мова барвінкова» (муз. В. Климюка, сл. Н. Янчук).

Наступного дня, 18 грудня, учитель Присяжнюк О. А. з учнями 6-А класу провела мовну гру-вікторину «Подорож океаном рідної мови». Було проведено різноманітні конкурси: «Знайди зайве слово», «Мозаїка», «Продовж ланцюжок», для капітанів «Хто перший», гру «Розвідники». Цікаво було спостерігати за командною грою «Далі, далі…», де діти показали гарні знання рідної мови. У підготовці заходу допомогли бібліотекар школи Кльоц О.Л. та вчитель інформатики Гуцалюк Н.Р.

Із першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. 19 грудня Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину й обдаровує кожну дитину. Не залишилися без уваги Миколая і діти нашої школи, до яких він завітав. Учні 6-Б класу (кл. кер. Капусевич В. в.) привітали школярів та вчителів зі святом, побажали добра, віри в чудеса та любові до оточуючих. Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

20 грудня відбувся виховний захід у 9-А класі (кл. кер. Трохимчук З. Є.) «Люби і знай свій рідний край». Учні самостійно зібрали матеріал та підготували презентацію. Цікаво та змістовно розповідали  про  звичаї, традиції рідного народу. Особливо цікавою була розповідь про святкування Різдва Христового.

П’ятий день тижня Української мови був насичений і цікавий. Вчителі Невольчук І. В. та Гадомська Ж В. для  учнів 8 класів провели філологічне свято-гру “Кращої, ніж рідна, мова не буває”. У конкурсах “У світі цікавих слів і висловів,” ”Мовне асорті “, “Друзі мови” взяли участь команди “Барвінок” та “Соняшник” . Боротьба була по-справжньому цікава й захоплююча.
Гра завершилася, але вивчення рідної мови продовжуватиметься і далі.
Пам’ятаймо, що мова-безцінний скарб, який ми отримали в спадщину й передаватимемо нащадкам.

28.12.2018 | Aдмін