Святий Миколаю, ти до нас завітай!

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.
Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгоочікуваний день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку. Ці українські традиції завжди повинні бути у нашого народу.  Особливо яскравим і чарівним має бути дитинство наших дітей, в якому завжди буде нестримне очікування, безмежна радість та віра в казку.

Тому в 4-Б класі класний керівник Гарник О. Р. провела відкритий урок-мандрівку «Святий Миколаю, ти до нас завітай!», на якому було багато сюрпризів та відкриттів. Діти розказували вірші, співали пісні на українській та польській мові, виготовляли янголів-помічників Святого Миколая, переглянули тематичний мультфільм. Також брали участь у різних повчальних іграх, спрямованих на добрі вчинки. Були присутні батьки учнів, які теж відчули атмосферу наближення свята. На завершення усі отримали довгоочікувані смаколики.

29.12.2018 | Aдмін