Декада математики

З 21 січня по 1 лютого в школі декада математики «Математика – цариця наук».
Гаслом декади були обрані слова американського математика С. Годдера: «Суть математики не в тому щоб ускладнити просте, а в тому, щоб спростити складне».

Завданням декади було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, зацікавленості учнів у вивченні предмету, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації.

Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів.
Протягом декади діти розгадували кросворди, математичні ребуси, виготовляли математичні колажі, прийняли участь у позакласних заходах з математики.

В 5 класі пройшла математична гра: «Подорож країною математики» (вч. Катрін А.А., Гуцалюк Н.Р.), під час якої діти мандрували стежкою «Запитальна», продемонстрували кмітливість на галявині «Підказка», переправились через річку «Капітанська», спробували подолати гори «Ерудит», відвідали хутір «Логічний» і зробили зупинку у селищі «Інтелектуал», а також зазирнули у старовинний замок «Анаграма».

Учні 6 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший» (вч. Казьмірова Л. В.)
Серед учнів 7 класів відбувся круглий стіл «Математика навколо нас», де учні дізнались про зв'язок математики і мистецтва, математики і літератури, архітектури, селекції, геології, музики та живопису (вч. Катрін А. А., Гуцалюк Н. Р.)

Захоплюючою була гра серед учнів 8 класів «Слабка ланка» (вч. Казьмірова Л. В.)

На завершення декади математики серед учнів 9 та 10 класів пройшла інтелектуальна гра-змагання «Хто зверху?». Гра складалася із 5 раундів: «Математичні терміни», «Відгадай пісню», «Вірю не вірю», «Хто я?», раунду «Бліц» та фінального раунду, під час якого було визначено переможця гри. Між кожним раундом учні відповідали на бонусне запитання для отримання додаткових балів. Захід провели вчителі математики Катрін А. А., Гуцалюк Н. Р.

Протягом всього тижня учні мали змогу ознайомитись зі змінною експозицією, пройшла виставка -конкурс математичних газет.

Сподіваємось, що більшість учнів відчули красу математики, її присутність у нашому повсякденному житті та більш глибоко усвідомили необхідність її вивчення.

11.02.2019 | Aдмін