Тиждень безпечного Інтернету

Традицію відзначати Міжнародний день безпечного Інтернету започаткували в Європі у 2004 році. Воно відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Україна долучилася до цього процесу лише в 2008 році. Тоді була створена Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. День безпечного Інтернету 2019 відзначався 5 лютого 2019 року під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".

Протягом тижня Катрін А. А., Гуцалюк Н. Р. провели інформаційні хвилинки у 5–8 класах, на яких розповідалось про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей, про соціальні мережі та спілкування в них.
Були проведені години спілкування та бесіди: “Обачність, пильність, захист, увічливість в Інтернеті”, “Безпека в Інтернеті”, “Обережно: комп’ютер!”, “Розумне та безпечне використання Інтернет–ресурсів”, “Інтернет – друг чи ворог?” “Неприємності в мережі Інтернет”.
В 9 – 11 класах пройшов урок-тренінг на тему: “Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?”.
Молодші школярі переглянули мультфільм “Фіксики. Інтернет” та послухали “Казку про безпечний Інтернет” З метою кращого ознайомлення школярі мали змогу почитати буклети та пам’ятки про безпечний Інтернет, які були розміщені на виставці. А також учні школи зв’яли участь в опитуванні «Що для мене Інтернет».

21.02.2019 | Aдмін