Година спілкування "Ми проти булінгу. Закони доброти"

У 1-Б класі (кл. кер. Завадська О. В.) відбулася година спілкування «Ми проти боулінгу. Закони доброти».
Вчителька розповіла учням, що є діти, яким подобається демонструвати
свою силу. Вони обирають когось слабшого і починають кривдити: дражнити, розпускати про нього плітки чи навіть штовхати, бити, псувати його речі.
Також розповіла, що все це — не забавки, а ганебні прояви насилля, яке є дуже небезпечним для всіх його учасників. Діти, які стають жертвами насилля, почуваються жахливо. Вони починають гірше вчитися, часто хворіють, відмовляються ходити до школи. Однак і ті, хто їх ображає (агресори), даремно вважають себе героями. Насправді їх ніхто не любить. У них немає справжніх друзів, а є лише підлабузники, які бояться стати наступними жертвами. Ті, хто мовчки спостерігає і не втручається у конфлікт, звикають миритися з несправедливістю і коритися злу.
Вчителька наголосила, що якщо хтось став жертвою або свідком насилля, то ніколи не терпіти цього! Потрібно розкажіть про все дорослим, яким довіряєте: батькам, учителеві, шкільному психологові.

На завершення години спілкування діти разом із вчителем зробили висновок, що відмінності доповнюють і збагачують суспільство. Щоб жити в світі, людям треба навчитися жити, вирішуючи проблеми і завдання на основі взаєморозуміння. І потрібно пам’ятати одну із заповідей Божих: “Люби ближнього свого як самого себе”!

21.02.2019 | Aдмін