Заходи у школі з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Слова Бориса Грінченка: «Кожен повинен боронити свій рідний край, не жаліючи життя», - стали пророчими для героїв, які загинули на Майдані 2014 році.

Тому, 20 лютого, у п’яту річницю з дня трагічних подій, у школі відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму.

Крім того, учнівським самоврядуванням школи було проведено четвертий Форум патріотичних справ, під час якого учні презентували загальношкільний проект «Школа, що виховує патріотів». Делегатами Форуму були учні 1-11 класів, в т.ч. діти, учасників ООС (АТО). Організовано виставку дитячих малюнків учнями початкових класів та ангелочків, які напередодні заходу виготовляли учні 3-Б кл.

Під час Форуму виступили: голова Барської райради Михайло Іванович Піддубний - учасник Революції Гідності, начальник соціально-гуманітарного відділу Стрельчук Наталія Олександрівна, громадський діяч, волонтер та учасник подій на Майдані Олексій Олексійович Пацьора, керівник підрозділу ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Володимир Маліцький, батьки учнів нашої школи: Олександр Васильович Пархонюк та Віктор Васильович Кімаківський - учасники ООС (АТО). Гості розповіли про свою особисту участь у Революції Гідності, АТО, волонтерську діяльність, подякували делегатам Форуму  за активну життєву позицію і особистий внесок у боротьбу за незалежність України.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

22.02.2019 | Aдмін