Загальношкільні батьківські збори

В нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори на тему: «Любов-найкращий засіб виховання»

Учительський колектив  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Бара систематично і цілеспрямовано працює над формуванням педагогічної культури батьків. Сучасний життєвий ритм стрімкий і напружений, тож сім’я має бути притулком для душі, місцем переходу до стану розкутості, зняття психологічного напруження, територією, де дитина відчуває себе захищеною, і, де виховання здійснюється найкращим засобом – любов’ю. Тож відповідно до плану роботи навчального закладу та з метою профілактики жорстокого поводження з дітьми, підліткового насильства 26.січня 2016 року в нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори на тему: «Любов-найкращий засіб виховання». З даного питання перед присутніми виступили:старший інспектор Барського ВП Жмеринського ВП ГУНП майор поліції Пастух Є.О., вчитель права Стребкова С.П., психолог школи Фляжнікова Ж.В. Крім того,  батьки заслухали звіт директора школи Ловчинського А.А. про підсумки навчально-виховної роботи за І-й семестр та роботу щодо  покращення матеріально-технічної бази школи.

28.01.2016 | Aдмін