Посланець миру - учениця Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Каріна Панчишина

Добро поширюється світом! І виконують цю відповідальну місію діти України! З 25 лютого по 02 березня 2019 року тривала поїздка 80–ти юних посланців добра і миру до Румунії, де вони передали «Книгу Добра» Її Величності Кронпринцесі Маргареті Румунській, берегині Румунської Корони, для Королівського музею.

У складі делегації мала честь представляти нашу громаду учениця 7 класу Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Барської міської ради Вінницької області Каріна Панчишина. В інтерв`ю журналістці телеканалу «Вінтера» дівчинка сказала, що вона написала історію про те, як вони разом із батьком взимку врятували сім’ю лебедів. Після поїздки Каріна поділилася своїми враженнями і зазначила, що у складі делегації були діти з усіх куточків України, які  за цей час стали однією дружною родиною! Тож дівчинка переконана, що проект об’єднує і згуртовує жителів нашої держави, і тому Україну ніхто не переможе! Україна єдина!

Нагадаємо, що це вже друга поїздка учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з місією добра. Наприкінці листопада 2018 року учениця 7 класу Софія Борсолюк мала нагоду у складі делегації зустрітися з Вселенським Патріархом Варфоломієм (Турція, м. Стамбул) і передати йому «Книгу добра».
Творімо Добро разом!

І. Галкіна,
заступник директора з виховної роботи

05.03.2019 | Aдмін