Відзначення 205-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

9 березня не лише Україна, a й увесь світ відзначають річницю з Дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Учні 5-Б класу не залишились осторонь цієї знаменної події та взяли участь у виховному заході «Пізнавати Шевченка – пізнавати історію України».

П’ятикласники переглянули відео «Обличчя української історії. Т.Г. Шевченко», презентацію «Тарас Шевченко. Творчий шлях», які допомогли учням познайомитись з найцікавішими відомостями з життя поета, його оточенням та найбільш знаковими його творами.

Школярі мали можливість позмагатися у декламуванні віршів Великого Кобзаря та розглянути книжково-ілюстративну виставку.
Невмираючий дух поета, як раніше, так і тепер, 205 років поспіль, витає над Україною, а вище слово сіє на народній ниві зерна добра, любові, справедливості.

Кобиль М.А., учитель української мови та літератури,
класний керівник 5-Б кл.

14.03.2019 | Aдмін