Новини
Головна »
Новини
Відзначення 205-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3
9 березня не лише Україна, a й увесь світ відзначають річницю з Дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Учні 5-Б класу не залишились осторонь цієї знаменної події та взяли участь у виховному заході «Пізнавати Шевченка – пізнавати історію України».
П’ятикласники переглянули відео «Обличчя української історії. Т.Г. Шевченко», презентацію «Тарас Шевченко. Творчий шлях», які допомогли учням познайомитись з найцікавішими відомостями з життя поета, його оточенням та найбільш знаковими його творами.
![](../../../../../../media/20190306_144721.jpg)
![](../../../../../../media/20190306_144750.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_2401.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_2405.jpg)
Школярі мали можливість позмагатися у декламуванні віршів Великого Кобзаря та розглянути книжково-ілюстративну виставку.
Невмираючий дух поета, як раніше, так і тепер, 205 років поспіль, витає над Україною, а вище слово сіє на народній ниві зерна добра, любові, справедливості.
![](../../../../../../media/20190306_154654.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_20190306_143815.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_2409.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_20190306_144018.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_20190306_144027.jpg)
![](../../../../../../media/IMG_2419.jpg)
Кобиль М.А., учитель української мови та літератури,
класний керівник 5-Б кл.
14.03.2019 | Aдмін