24 тиждень Нової української школи у 1 -Б класі

Тиждень 24 «Як керувати часом?». Протягом тижня учні 1-Б класу разом з класним керівником Завадською О.В. виконали безліч різноматітних завдать що допоможуть дитині краще зрозуміти таку одиницю вимірювання часу, як доба та її загальноприйнятий поділ на чотири частини – ранок, день, вечір, ніч, дасть можливість повторити, скільком годинам вона дорівнює, та порозмовляти про щоденні події в житті дитини, що відбуваються в кожній з її частин.

Діти вчилися  планувати власну діяльність, раціонально розподіляти час, розуміти, навіщо необхідно знати точний час, бути пунктуальними у школі й удома. Учні збагачували  словниковий запас і розвивалинавички читання, закріпити знання днів тижня й рутинних дій.

22.03.2019 | Aдмін