Театралізоване дійство до 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

У школі відбулося театралізоване дійство "Не померкне твоє слово бо із правди ткане",присвячене 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.Святково прибрана актова зала.На столах,застелених білосніжними скатертинами і вишитими рушниками,підібрано тематичний матеріал,який вражає своєю неординарністю.Виготовлений учнями вишневий цвіт,від якого на душі стає весняно і радісно,чарує око.

Виставка книг,підготовлена бібліотекарем школи Кльоц О.Л,вражає своїм багатством і чисельністю.
Звучить чарівна музика.На сцені з'являються батьки Тараса,які пророкують йому долю.Роль маленького Тарасика вдало зумів зіграти Йолохов Василь,учень 3-А класу,після виступу якого на очах у глядачів з'явилися сльози.

Перегортаються сторінки життя Т.Шевченка.Удійстві були задіяні учні 11 класу Мазур Леся,Гуцько Надія,Козловський Станіслав,Маліновська Аліна,Кутняк Юрій,Жуков Андрій,10 кл.Максимич Христина і Ружанська Ольга,8 кл. Бідулько Марина і Гвардіян Ярослав,учениця 1 кл. Софійка Борсолюк та шкільний хор.

Роль Т.Г Шевченка грав учитель ОЗ Піддубний М.І

І постав Шевченко пророком,велетнем,який вдивлявся в далеке майбутнє і через століття,через голови поколінь розмовляє з нами,його нащадками,як живий з живими.Кобзар-це наша душа,наша мудрість,наша сила.

28.04.2013 | Aдмін