Родинне свято у 3 – Б класі

Найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя. Минулого тижня у 3 - Б класі Барської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 відбулося родинне свято (кл. кер. Борсолюк Л. І.).

До актової зали завітали найрідніші для третькласників люди: матусі і татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики. У родинному колі вони розповідали вірші, співали пісні для своїх рідних. Батьки почули на свою адресу найсолодші слова від діток.

Всіх присутніх вразили своїм артистизмом хлопці, які так майстерно виконували гумористичні частівки. Несподіванкою для гостей був акторський дебют сім’ї Радзієвських.

На завершення класний керівник запропонувала матусям пограти в гру «Відгадай себе». Цікаво було спостерігати, як мами намагались віднайти портер. Не всім вдавалось зробити це з першого разу, але усі отримали море позитиву та шедевр від своїх найрідніших на пам'ять. Свято було емоційним, яскравим, теплим та по-справжньому родинним!

19.04.2019 | Aдмін