Літературно-мистецький салон «Царина прекрасного» відкрив свій 20-й сезон

18 квітня поціновувачі високого мистецтва мали нагоду зустрітися на черговому засіданні літературно-мистецького салону «Царина прекрасного», де отримали естетичну насолоду від перегляду вистави «Світами править Доброта».

Засідання салону відкрили  його керівники, незмінні автори сценарію та режисери-постановники Ірина Галкіна та Інна Стаднік, які привітали учасників дійства та запрошених гостей з відкриттям двадцятого ювілейного сезону.
Добро і зло, корисливість і жертовність, жорстокість і гуманність, духовність і бездуховність, геній і бездарність, кохання і зрада - ось неповний перелік питань, на які шукали відповіді і актори, і глядачі впродовж вистави.
Головним конфліктом п’єси стала боротьба між силами добра (у ролі богинь - Ткачук Марія, Антонюк Єлизавета, Ольтер Діна) і зла (у ролі Мефістофеля - Паномаренко Дмитро).

У справжню феєрію театралізованого дійства занурили гостей юні актори «Царини прекрасного»: Аксеніченко Владлен ( Каїн ), Альшаускас Артем (Авель), Хіміч Ангеліна (Кармен ), Катрін Ілля (Хосе) Стадній Владислава (Ассоль ), Янков Микита (Грей), Адамчук Георгій (Діоген), Мудрицький Ігор та Мандра Степан ( учні Діогена), Дідур Михайло (Македонський), Дудка Сергій (Скупий лицар). Майстерно виконали роль сучасної молоді Лапчук Іванна, Борсолюк Софія, Древа Маргарита, Кучерук Дарія, Присяжна Даша, Капусевич Діана, Коберник Дарина, Пантелімонова Єлизавета, Бозняк Віолетта, Сьотка Інна, Пархонюк Марія та Кучерук Альона. Учасники театралізованого дійства переконливо довели, що «добро завжди перемагає зло, інакше на Землі життя би не було»!

Мультимедійний супровід спектаклю забезпечила вчителька інформатики та математики Альона Анатоліївна Катрін.
Окрасою заходу став виступ учителів Барської дитячої музичної школи Валентини Кібітлевської та Яни Вихованець, учасників студії бального танцю «Денс стиль» (керівник Любов Назарова) та учня школи Віктора Дідура.

Зі словами щирої подяки до учасників літературно-мистецького салону звернулися почесні гості: начальник соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради Вінницької області Наталія Олександрівна Стрельчук, голова Барської районної ради Михайло Іванович Піддубний, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Михайлович Слівінський, представник батьківського комітету школи Катерина Сергіївна Пархонюк.

Захід відбувся за підтримки директора школи Анатолія Артуровича Ловчинського та пройшов в рамках Міжнародного соціального проекту «Книга Добра».

Прес-центр школи

22.04.2019 | Aдмін