33-тя річниця аварії на ЧАЕС

Із плином часу аварія на Чорнобильській АЕС забувається чи просто згадка про неї стає менш болючою. Змінюються покоління. Діти початку дев’яностих ХХ століття дуже відрізняються від покоління кінця десятих ХХІ. Для останніх – це здебільшого проблема зі сторінок підручника історії, а не реальний страх перед повторенням трагедії.

Класний керівник  8-А класу  Толстова Т.С. запросила  на урок учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Кохну  Галину  Степанівну, яка змогла  поділитися спогадами про той час. Учні переглянули документальні відеоматеріали з архівів. Досі важливою є проблема засвоєння уроку Чорнобиля людством, залишається невирішеною низка екологічних питань (які гостро постали після аварії на ЧАЕС). Під час розмови було запропоновано учням  відшукати інформацію про сучасні методи захисту від радіації та способи боротьби з її негативним впливом.

Діти мають розуміти власну відповідальність за збереження нашої планети . Ми маємо робити висновки та не допускати такого у майбутньому.

26.04.2019 | Aдмін