Акція «Ветеран живе поруч»

8 травня, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учнівським самоврядуванням школи було організовано акцію «Ветеран живе поруч». Старшокласники  відвідали  учасника Другої світової війни Ковалишена Івана Андрійовича, який поділився своїми спогадами  фронтового життя.

Іван Андрійович розповів школярам, що служив зв’язківцем у батальйоні мотопіхоти (війська швидкого реагування), а ще згадав, як йому довелось рятувати місто Краків та звільняти місто Будапешт (де і отримав поранення).

Відверта розмова надихнула ветерана на читання поетичних рядків та виконання пісні про війну. На завершення зустрічі Іван Андрійович побажав учням гарно вчитися, шанувати батьків та людей старшого віку.
Кобиль М.А., педагог-організатор школи

24.05.2019 | Aдмін