Учні школи побували на концерті Катерини Бужинської

11 травня в м. Шаргород з метою відзначення Дня матері відбувся концерт народної артистки України Катерини Бужинської. Цей незабутній  захід мали нагоду відвідати учні та вчителі Барської ЗОШ І - ІІІ ст. № 3 на запрошення голови Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО. Свято вдалося - було багато вражень, позитивних емоцій та чудовий настрій. Лідер учнівського самоврядування школи Базалівська Вікторія подарувала прекрасний букет квітів співачці Катерині Бужинській на знак подяки від учнівського та педагогічного колективів.

Крім того, учасники заходу висловлюють слова щирої подяки голові Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолію Слівінському та волонтеру Володимиру Маліцькому за організацію цієї чудової зустрічі.
                                                                     Прес-центр школи

24.05.2019 | Aдмін