День вишиванки

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. Учні та учителі нашої школи  також долучилися до відзначення цього свята: усі були святково одягнені у яскраві вишиванки.

Учнівське самоврядування школи організувало флешмоб «Моя сорочка-вишиванка». Крім того, між учнями було проведено конкурс на знання символів української вишиванки. У нашій вишитій сорочці радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують українця. Одягнувши наш національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях. По всьому світу сьогодні вишиванка – це незмінний та завжди сучасний символ України.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

24.05.2019 | Aдмін