Свято останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята останнього дзвоника. Сьогодні, 24 травня,  святкують всі: першокласники, які є першопрохідцями Нової української школи; випускники початкової школи, які не менш успішно склали свій перший дорослий іспит - державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим є це свято для наших дорогих випускників. Воно є зворушливим і символічним, оскільки нагадує їм про закінчення школи та про початок нового етапу – дорослого та самостійного життя. А для решти учнів школи останній дзвоник сповістив про початок літніх канікул. Тож бажаємо усім учням гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. А випускникам: впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

25.05.2019 | Aдмін