Свято «Україно, з тобою ми новий зустрічаємо день»

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Наша дружня шкільна родина розкрила свої обійми для наших першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Свою подорож до Країни Знань вони розпочали разом із учителями Пацанюк Іриною Миколаївною (1-А кл.) та  Гарник Оленою Романівною (1-Б кл.). Для наймолодших  учнів школи учнівське самоврядування організувало флешмоб,  а одинадцятикласники підготували  цікаві подарунки. Усіх присутніх на святі із початком навчального року привітали директор школи Анатолій Артурович Ловчинський та голова районної ради Михайло Іванович Піддубний. Після закінчення святкової лінійки на першокласників чекали  цікаві майстер-класи, у яких  взяли участь не тільки наймолодші учні школи та їх батьки, а й начальник соціально-гуманітарного відділу Наталія Олександрівна Стрельчук.

Бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Кобиль М.А., педагог-організатор школи

09.09.2019 | Aдмін