Олімпійський тиждень

У рамках  Олімпійського тижня, який було проведено з 09 по 13 вересня до  Дня фізичної культури і спорту, в школі відбулися виховні заходи під загальною назвою «Здорова дитина - щаслива родина – сильна держава». На уроках фізичної культури учні 2-4 класів взяли участь у «Веселих стартах», а на заняттях образотворчого мистецтва  (учні 1-4 кл.) створювали власні малюнки під гаслом «Спорт очима дітей».

Учні 10 класу (кл. кер. Стаднік І.А.) організували зустріч з тренеромлижних гонок та біатлону Кучерявим Марцином Антоновичем, вихованці якого стали призерами Паралімпійських ігор-2019 р. в Південній Кореї. Вихованці 6-А класу  (кл. кер. Ситников Д.Б.) відвідали Барську ДЮСШ, де отримали багато нових та позитивних вражень. На завершення тижня відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри» між учнями 5-11 класів (підготували та провели учителі фізичної культури Ситников Д.Б, Панчишин В.В., Капусевич В.В.). Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть  сильні, спритні та сміливі учні. Тож бажаємо всім дітям впевненості та перемоги.

05.10.2019 | Aдмін