З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

З професійним святом – Днем працівників освіти. У цей непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день професійного свята хочеться побажати Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Зі святом Вас!

У п’ятницю 4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, учнівське самоврядування школи та учні 11 класу провели святково-розважальну програму «Учителю, вклоняюся доземно перед великим іменем твоїм!».

«Учителю! Прекрасного ти гідний, бо вибрав у житті свою мету. Від імені усіх скажу «спасибі» за вашу працю вчительську свою», - ці слова були адресовані педагогам нашої школи. Діти дарували своїм учителям щирі слова побажань, танці та пісні, а ще організували для них цікаві конкурси. Святкове дійство учням допомогли підготувати педагог-організатор Кобиль М.А., класний керівник 11 кл. Цицюрська Л.Д. та учитель музичного мистецтва Кащенко Н.В.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

05.10.2019 | Aдмін