Відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України

11 жовтня учнівським самоврядуванням школи було організовано акцію «Привітай захисника України!» Школярі створювали тематичні малюнки та вітальні листівки, які потім передали військовослужбовцям військової частини А0853.

Для учнів було організовано цікаву екскурсію, яку провів військовослужбовець, учасник АТО, батько учня нашої школи Павич Юрій Васильович. Ми щиро вдячні усім захисникам України.

А 10 жовтня в переддень Дня українського козацтва та Дня захисника України в навчальному закладі пройшли змагання «Козацькі розваги - 2019»  для учнів 5 – 7-х класів (організатори – керівники гуртків національно-патріотичного спрямування Стаднік І.А.,  Панчишин В.В. та учні 9 – А класу – члени гуртка «Джура»).
Шість команд  після урочистого відкриття змагань, представлення і привітань учасників «Козацьких розваг»   отримали листи- путівники із зазначенням маршрутів і розпочали змагання! На них чекали історична вікторина (відповідальна -  бібліотекар школи Кльоц О.Л.), патріотичний квест (відповідальна – педагог-організатор школи Кобиль М.А.), музично-танцювальна  зупинка (відповідальна – вчителька фізичної культури Капусевич В.В.), спортивна естафета (відповідальний - вчитель фізичної культури Ситников Д.Б.),  тренінг та вікторина з  першої долікарської допомоги (відповідальна –  медсестра школи Дедюк І.М.), розбірка та збірка автомата (відповідальний – вчитель предмету Захист Вітчизни Панчишин В.В.). Справжній азарт та бажання перемогти панували над майданчиком! Знайшлося місце і дружній підтримці, і дотепним жартам! А на завершення змагань усіх учасників очікував смачнющий козацький куліш, яким пригощали  члени гуртка «Джура » (керівник - Стаднік І.А.)! Що може бути кращим за час, проведений з користю та задоволенням!

Також напередодні Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни бібліотекарями Галиною Барабановою та Наталією Балцун за участі учительки Олени Суконнік та шкільного бібліотекаря Оксани Кльоц проведено історичний екскурс „Козацька Україна: подорож в історію” для учнів 8-Б класу. Школярі з усвідомленням того, що козаччина є однією з найлегендарніших сторінок історії, слухали розповіді, переглядали відео, відповідали на питання вікторини, впізнавали за мелодією назви українських народних пісень, переглядали книжкову виставку про козацьку героїку.

18.10.2019 | Aдмін