Навчальний проект «Всесвіт і Сонячна система»

В 4 – А класі (кл. кер. Іванцова Г.В.) пройшов груповий навчальний проект «Всесвіт і Сонячна система», де формувались міжпредметні компетентності, розширювались знання наукової картини світу. Учні вчились аналізувати, вибирати головне, застосовувати набуті знання для задоволення пізнавального інтересу про Землю та інші планети Сонячної системи.

Над проектом працювали три екіпажі  «Космічні мандрівники», «Мрія», «Зоряне небо». Екіпаж «Космічні мандрівники» опрацьовував тему «Які таємниці Всесвіту вже розгадали вчені», екіпаж «Мрія» працював над темою «Подорож на Місяць – давня мрія людства», а екіпаж «Зоряне небо» розповів про неповторність Землі – нашої рідної планети, пошуки життя у Всесвіті.

Зібрані матеріали оформили в презентації «Космічна подорож Всесвітом та Сонячною системою», яка і стала мультимедійною підтримкою проекту. Діти зіграли у гру «Зайва» назва», склали павутинку «Сонце», даючи відповіді на запитання «Що дає Сонце живій природі?», аргументуючи свої відповіді, розповіли про дослідників Всесвіту: вчених, конструкторів, космонавтів, «заселили» Сонячну систему планетами та малими космічними тілами, характеризуючи їх особливості, розповідаючи про дослідження Місяця, дали поради всім, хто збирається полетіти на Місяць.

22.10.2019 | Aдмін