Фестиваль української пісні

Українська пісня – то  живий скарб, що йде від покоління до покоління, несучи радість чи смуток, чаруючи людську душу, даючи їй силу і натхнення. Пісня – одне з найцінніших духовних надбань нашого народу. У нашій школі вже стало традицією проводити фестиваль української пісні.

Мета цього заходу: поглиблювати знання учнів про пісні свого народу; розвивати естетичний смак, вчити дітей слухати і співати українські пісні; виховувати любов і пошану до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле й багату творчу спадщину. Фестиваль проходив у два етапи. Перший розпочався 12 листопада, у якому брали участь  учні початкової школи (1-4кл.).

19 листопада був другий етап фестивалю, де свою майстерність демонстрували учні 5-9 класів.

Цей захід не лише допоміг школярам  пізнати пісенне багатство свого народу, а й відкрив безліч нових талантів.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

21.11.2019 | Aдмін