Новини
Головна »
Новини
Фестиваль української пісні
Українська пісня – то живий скарб, що йде від покоління до покоління, несучи радість чи смуток, чаруючи людську душу, даючи їй силу і натхнення. Пісня – одне з найцінніших духовних надбань нашого народу. У нашій школі вже стало традицією проводити фестиваль української пісні.
Мета цього заходу: поглиблювати знання учнів про пісні свого народу; розвивати естетичний смак, вчити дітей слухати і співати українські пісні; виховувати любов і пошану до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле й багату творчу спадщину. Фестиваль проходив у два етапи. Перший розпочався 12 листопада, у якому брали участь учні початкової школи (1-4кл.).
![](../../../../../../media/IMG-0b1c903613dbcd0f528887548698fe72-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-2be4c7421309d36c839395fc47b11d17-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-147f25ed071e2ed778b5596614591789-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-390e1000ef5059963e87323478c4d4d5-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-3307c89fc12186886b0e9f4161868e79-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-81538ebb3ec8f3c30b40d5c394c4849c-V(1).jpg)
![](../../../../../../media/IMG-c2b3c3602b34376fbb9209a5c8006426-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-fd2176c36dd933f406fb0a97dba8eeca-V.jpg)
19 листопада був другий етап фестивалю, де свою майстерність демонстрували учні 5-9 класів.
![](../../../../../../media/IMG-3c85f06000e5b97a1ead07b25f148aab-V.jpg)
Цей захід не лише допоміг школярам пізнати пісенне багатство свого народу, а й відкрив безліч нових талантів.
Кобиль М.А., педагог-організатор школи
21.11.2019 | Aдмін