В школі відзначили День Гідності та Свободи

З нагоди відзначення п’ятої річниці Дня Гідності і Свободи в навчальному закладі було проведено тиждень громадянського виховання «Україна- територія Гідності та Свободи». Заходи, проведені в рамках тижня, були спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Члени учнівського  самоврядування  (педагог-організатор Кобиль М. А.) провели акцію «Допоможемо врятувати життя учаснику Революції Гідності, ветерану АТО Вадиму Єлізарову», організували та провели  фестиваль української патріотичної пісні для учнів 5-9 класів.
Класні керівники 1-6 кл. провели  усні журнали «День, що змінив історію країни»,  7-11 кл. - уроки мужності «Назустріч свободі!». Окрім того, учні 4-Б кл. (кл. кер. Борсолюк Л. І.) та учні  7-А кл. (кл. кер. Кучерук Н. В.) поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим в зоні АТО (ООС) .

Старшокласники взяли участь у  мітингу-реквіємі з нагоди Дня Гідності та Свободи , який пройшов на центральній площі міста.
Бібліотекар Кльоц О.Л. організувала тематичну книжкову виставку «Борітеся - поборете».
21 листопада делегація нашої школи взяла участь в обласному Форумі українських патріотичних справ дітей так учнівської молоді «Ми – Українці!»
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Прес-центр школи

26.11.2019 | Aдмін