Наші здобутки

09 лютого учні нашої школи взяли участь у районному конкурсі читців та солістів – вокалістів, який пройшов в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості "Проліски надії-2016" та був присвячений 25-ій річниці незалежності України.

За результатими конкурсу перше місце серед читців виборола учениця 11 класу нашої школи     Марина Бідулько, яка продекламувала вірш Мар'яни Савки “Герої не вмирають”. Висловлюємо щиру подяку Марині, її батькам, вчительці української мови та літератури Присяжнюк О. А., бібліотекарю Кльоц  О.Л. за цей високий результат.

Майстерність, не аби які  вокальні здібності  продемонстрували і солісти – вокалісти: Надія Рибак (2-А кл.), Яна Поповська (6-А кл.) та Руслана Доротюк (9-Б кл.). Дівчатка та їх керівник  Нінель Кащенко гідно представили навчальний заклад на районному конкурсі і були визнані одними із кращих.

17.02.2016 | Aдмін