Участь учнів школи в обласному Форумі патріотичних справ «Ми – українці!»

21 листопада у день Гідності та Свободи делегація нашої школи (Галкіна І. Ю. - заступник директора з виховної роботи;  Кобиль М. А. - педагог-організатор;  Базалівська Вікторія - учениця 11 кл., голова учнівського самоврядування школи;  Гаджалов Даніїл – учень 10 кл.)  взяла  участь у  Четвертому обласному Форумі українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – українці!» (м. Вінниця).

Основною метою та завданнями Форуму є обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді різних шкіл Вінниччини, обмін досвідом між учнями, утвердження та культивування кращих рис української національної ментальності та моральних якостей серед учнів. Делегати нашої школи вже вдруге беруть участь в обласному Форумі.  Програмою Форуму «Ми – українці!» було передбачено проведення секційних засідань. Базалівська Вікторія виступала у секції №3 по темі: «Роль учнівського самоврядування в організації національно-патріотичного виховання у закладах освіти як невід’ємного компоненту демократизації шкільного життя», де презентувала проект «Школа, що виховує патріотів». Гаджалов Даніїл взяв участь у секції №2: «Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді». Після Форуму у нас відбулась зустріч з Головою спілки «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолієм Слівінським, де обговорили плани нашої співпраці на майбутнє.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

26.11.2019 | Aдмін