Військово-патріотичний вишкіл

День Збройних Сил України цьогоріч для школярів Барської ЗОШ І- ІІІ ст. №3 пройшов незабутньо!
За сприяння ГО «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», особисто Анатолія Слівінського (голови вищезазначеного об’єднання), волонтерів і учасників бойових дій на сході України для учнів нашої школи було проведено військово-патріотичний вишкіл.

Програма навчально- тренувальних занять була надзвичайно цікава і корисна: збірка та розбірка автоматів, надання першої долікарської допомоги, основи тактики ведення бою, мінно-вибухові пристрої та запобігання травмуванню ними, основи військової топографії, практичні заняття зі стрільби.
Висококваліфіковані інструктори знайшли підхід до кожного, зацікавили дітей, надали дуже багато життєво важливої інформації, формували навички безпечної поведінки. Час пролетів непомітно! Нагородою для кожного школяра стали безцінні досвід, знання та іменні свідоцтва про успішне проходження навчання за програмою виховання молоді «Ми громадяни України». А наші гості отримали на згадку невеличкі сувеніри. Гідним завершенням свята стало виконання Гімну нашої держави усіма учасниками заходу!

Інна Стаднік,
 співкоординатор проекту «Школа, що виховує патріотів»

10.12.2019 | Aдмін