День Соборності - 101 річниця

22 січня Україна відзначає знаменний День Соборності, приурочений  до Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
Саме  цього дня 1919 року на Софійській площі в Києві й відбулася ця визначна подія. Над святковою синьо-жовтою Софійською площею тоді лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна — в одну Велику Україну».

Це державне свято стало символом єднання українських земель. І хоча державі тоді таки не вдалося повністю зберегти бажану єдність і незалежність, Акт «Злуки УНР і ЗУНР» став реальним втіленням споконвічної мрії українців про свою суверенну державу.

Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини, саме тому в школі в кожному класі класні керівники провели ряд виховних заходів, присвячених цьому дню.
Година спілкування "Україна починається з тебе" в 1-А класі (кл. кер. Пацанюк І.М.)

3-А клас (кл. кер. Кальчук Л.В.) - хвилинка інформації "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

4-Б клас (кл. кер. Борсолюк Л.І.)  патріотичний квест «Моя Україна – соборна і вільна». Діти з цікавістю прослухали історію виникнення свята, жваво виконували завдання, ознайомилися з тематичною літературою.

8-А клас (кл. кер. Гуцалюк Н.Р.) - усний журнал "Ми - у соборній Україні"

Репортаж-подорож "Українська державність" - 8-Б клас (кл. кер. Катрін А.А.)

В 9-х класах (кл. кер.: Толстова Т.С., Суконнік О.Е.) пройшов бібліотечний урок "Україна єдина"

Учні 10 класу (кл. кер Стаднік І.А.) разом з учителем історіі Стребковою С.П. та бібліотекарем школи Кльоц О.Л. стали учасниками флешмобу «Одна єдина соборна Україна», який пройшов у стінах дитячої бібліотеки. Кожен учень долучився до патріотичної години, прочитавши поетичні рядки про рідну землю, розгорнувши прапор України, як символ єдності всіх українців.

30.01.2020 | Aдмін