Вшанування пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні

20 лютого український народ вшановує пам'ять загиблих героїв Небесної Сотні. З приводу цього у школі пройшла низка виховних заходів.

В 3-А класі відбувся урок-роздум «Нескорені, чиї душі на небесах…», під час якого діти разом з класним керівником Кальчук Л.В. вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Так у 4 – Б (кл кер. Борсолюк Л.І.) та 2 – А (Стадній ) класах відбулася зустріч з відомим волонтером О.О. Пацьорою. Олексій Олексійович в доступній формі розповів про події, які сталися 6 років назад на Майдані, показав фото з власного архіву, поспілкувався з дітьми та дав відповіді на питання, які цікавили учнів.

Виховна година у 6-Б класі (кл. кер. Кобиль М.А) - "Небесна Сотня воїнів майдану"

Учні 7-А класу, разом з класним керівником Кучерук Н.В., відвідали пам'ятний  знак героїв Небесної Сотні на центральній площі міста.

У  7-Б класі було проведено виховну годину, присвячену пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Після розповіді вчителя учні переглянули фільм “Зима у вогні” .

8-А клас (кл. кер. Гуцалюк Н.Р.)переглянув відео "Реквієм Небесній Сотні"

А 8-Б клас (кл. кер. Катрін А.А.) була проведена вихона година "Згадаємо Небесну Сотню поіменно"

Зворушені тими подіями дитячі серця не залишаться байдужими і завжди будуть шанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу країну.  Пам'ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

21.02.2020 | Aдмін