Куди звертатися, якщо порушуються права дитини

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини можна  звернутися за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103
Також можна  звернутися до Національної Дитячої «гарячої лінії». «Гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного).
    Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
    На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.
https://www.legalaid.gov.ua/ - веб-сайт системи Безоплатної правової допомоги.

26.02.2020 | Aдмін