Афганські гори, кров'ю ви омиті тих юних тіл, що згинули в бою

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Саме цього дня  1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни.

Афганська війна – сама трагічна сторінка історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна.

Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя багатьох українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.

Саме тому з 09.02.по15.02.в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара  пройшли виховні заходи з вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Учні школи взяли участь у бібліотечному уроці (4-Б кл., кл.кер. Борсолюк Л.І.), бібліотечному уроці-зустрічі з учасником бойових дій на території Афганістану В.М. Кашубою (7-А та 7-Б класи, кл. кер. Цицюрська Л.Д. та Фурман Т.В.), годинах спілкування (серед кращих – заходи,що пройшли в 6-Б кл., кл. кер. Стаднік І.А. та 11кл., кл. кер. Катрін А.А.). Крім того,учні 3-А кл. (кл. кер. Кальчук Л.В.) поклали квіти до пам'ятника барчанам, які загинули в Афганістані, а учні 2-Б класу (кл. кер. Жилінська Т.В.)відвідали музей  історії війни в Афганістані, який розміщено  в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Бара, та зустрілись з учасником афганської війни та АТО В.О.Гуменним.

І. Галкіна, ЗВР

18.02.2016 | Aдмін