Останній дзвінок 2019-2020

Щиро вітаємо усіх учасників навчального процесу із святом останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непросторого шкільного року!

Для школярів останній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
А нашим випускникам бажаємо впевненості у власних силах, натхнення, духовної стійкості, успішно скласти ЗНО і вступити до омріяних закладів вищої освіти. Віримо, що вам, дорогі випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів.
Шановні діти, батьки, бережіть своє здоров’я! Бажаємо всім оптимізму, натхнення та наполегливості, невичерпної енергії та миру у Ваших домівках!
Бажаємо усім нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

30.05.2020 | Aдмін