З ДНЕМ ЗНАНЬ!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Нові правила організації навчання у школі в 2020-2021 н.р.

Міністерство охорони здоров'я оновило правила, щодо організації навчального процесу в школах. Зокрема, учням початкових класів можна перебувати у закладі без масок, а вчителі у помаранчевих зонах мають використовувати захисні щитки.
За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, МОЗ вирішило оновити рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я після спілкування з міжнародними експертами та освітянами. Тож, з’явилися певні зміни до протиепідеміологічних заходів в Україні.
Тож, очільник міністерства назвав кілька нових правил, яких мають дотримуватися працівники та учні освітніх закладів.
Нові правила навчання в школі
- учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи распіратора;
- в помаранчевих регіонах епідеміологічної небезпеки вчителям рекомендують викладати свій предмет у захисних щитках;
- натомість вчителі, які працюють в жовтій або зеленій зоні, повинні просто дотримуватися відповідної дистанції. Викладати можна без масок;
- допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу;
- у випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи;
- дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.

01.09.2020 | Aдмін