Олімпійський тиждень в школі

Традиційно в другий тиждень вересня в школі з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя було проведено Олімпійський тиждень.

Весь навчальний тиждень був присвячений тижню Олімпійського руху в Україні. Протягом тижня під час уроків в початковій школі вчителі фізичного виховання провели веселі і цікаві естафети.

Класні керівники 4-Б класу (Чернега Д.А.) та 9-А класу (Гуцалюк Н.Р.) на виховній годині розповіла учням про історію виникнення олімпійських ігор, про походження символіки Олімпійських ігор, про видатних українських спортсменів, які ставали призерами і переможцями Олімпійських ігор.

Учні 8-Б класу (кл. кер. Капусевич В.В.) та 10 класу (кл. кер. Толстова Т.С.) відвідали ДЮСШ та тренажерного залу. Під час екскурсії діти займались на тренажерах, робили різноманітні вправи для зміцнення м‘язів та схуднення.

Також було проведено флешмоб присвячений тижню Олімпійського руху в Україні.

11.09.2020 | Aдмін