Новини
Головна »
Новини
Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Стоп булінг!»
З метою ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки, профілактики насилля в шкільному середовищі 18 вересня педагогом-організатором школи Кобиль Мариною Анатоліївною було проведено тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Стоп булінг!»
![](../../../../../../media/119791977_411553796498559_1399635106178631676_n.jpg)
Під час тренінгу учні виконували різноманітні завдання, які сприяли формуванню нетерпимості до проявів агресії, розвивали співчутливе ставлення до жертв насилля, удосконалювали навички надання і отримання допомоги.
![](../../../../../../media/119749680_411553013165304_6978630293842914130_n.jpg)
![](../../../../../../media/119787218_411553146498624_5800848396212881583_n.jpg)
![](../../../../../../media/119790060_411552466498692_4025410458625868439_n(1).jpg)
![](../../../../../../media/119815415_411553473165258_3617858018029872058_n.jpg)
![](../../../../../../media/119900944_411552929831979_5999704689777632216_n.jpg)
![](../../../../../../media/119915419_411553613165244_124655474570358506_n.jpg)
І.Галкіна, заступник директора з виховної роботи
21.09.2020 | Aдмін