Виховна година " # Не_ ведусь : я знаю,як спілкуватись в Інтернеті " в 5 А класі.

В 5-А класі (кл.кер.Фурман Т.В.) відбулась виховна година " # Не_ ведусь : я знаю,як спілкуватись в Інтернеті ". За допомогою вправи " Мої онлайн друзі" діти дізналися , що "друзі - онлайн"-

- це все ще незнайомці та чому не варто довіряти тим, кого не знаєш у реальному житті; із вправи " Тест білборду" ,що спілкуючись в інтернеті ми не можемо бути впевнені,ким є наш співрозмовник і наша інформація перестає бути приватною ,коли ми надсилаємо її комусь навіть в приватному повідомлення ; а із вправи "Щит захисту дитини" діти дізнались ,куди і до кого можна звернутись,якщо вони потрапили в ризиковану ситуацію онлайн і хто їх може захистити.

04.11.2020 | Aдмін