Акція «Запали свічу пам'яті Героям Небесної Сотні»

В скорботні для України дні учні та вчителі нашої школи зібралися, щоб запалити свічу пам’яті, низько схилити голови перед подвигом українців -патріотів, яких було вбито на Майдані Незалежності міста Києва, в самому центрі європейської держави!

Учасниця мітингу-реквієму Марина Бідулько надзвичайно зворушливо і чуттєво прочитала вірш Мар’яни Савки «Герої не вмирають», з короткою промовою звернулися до присутніх директор школи Анатолій Ловчинський та його заступник з виховної роботи Ірина Галкіна.
Ведучі зачитали Указ Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цим документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
На завершення заходу учасники простелили доріжку із запалених свічок, яка, здавалося, сягнула неба, туди, звідки душі загиблих героїв із вирію вічності дивляться на нас…

01.03.2016 | Aдмін