Поради батькам щодо безпечного Інтернету

Шановні батьки учнів нашої школи!
Задля збереження безпечного он-лайн простору ваших дітей ,пропонуємо вам ознайомися з цими порадами!
Поради батькам щодо безпечного Інтернету:
 Цікавтесь тим, як підліток проводить час онлайн.
 Допоможіть сину чи доньці критично оцінювати те,

що він чи вона бачить в мережі, а також перевіряти надійність ресурсів.
 Встановіть разом приватні налаштування у соціальних мережах, які використовує підліток.
 Розмовляйте про ризики в Інтернеті. Почати таку бесіду можна через прохання допомогти вам на якомусь онлайн ресурсі чи спільному вирішенні кросворду, який знайдете в додатках.
 Нагадуйте підлітку про те, щоб перед поширенням будь-якого матеріалу варто уявити, що все, що підліток хоче написати або надіслати, висить на великому білборді перед школою, який бачать усі. Якщо син чи донька не хоче, аби будь-хто міг це побачити, тоді не варто публікувати такі матеріали чи навіть надсилати його в особисті повідомлення.
 Якщо син чи донька прийшли до вас розповісти про щось неприємне, що з ними трапилось в мережі, то вислухайте його чи її без осуду.
 Нагадуйте щодо збалансованого часу – зміну онлайн активностей на офлайн.
 Використовуйте ТОП-правил щодо безпечного Інтернету для підлітків, які розміщені у додатках.
 Якщо підліток став жертвою кібербулінгу, то поговоріть з нею та підтримайте її. Разом зверніться до адміністрації соціальної мережі чи ігрової платформи зі скаргою на користувача-булера. Якщо булер навчається в одній школі з вашою дитиною, то ви маєте право звернутись до директора школи зі скаргою та з заявою до поліції.
Кл.кер. 8 класу Кучерук Н.В.

06.11.2020 | Aдмін