Методичне об'єднання класних керівників

22 лютого відповідно до плану роботи школи в навчальному закладі пройшло методичне об’єднання класних керівників 1-11 класів на тему «Тепло душі, красу любові  від серця - серцю дітям передам».

З доповіддю «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого і працездатного колективу» виступила класний керівник 5-А класу Толстова Т.С.Класні керівники, що атестуються: Кучерук Н.В. (кл.кер. 10кл.),Ситников Д. Б.(кл.кер. 9-Бкл.),.Катрін  О.А. (кл.кер. 11кл.),,Присяжнюк О.А. (кл.кер. 8-Акл.)представили учасникам засідання  творчі  звіти.

Крім того, заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю. відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 р. № 114, наказу  департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації№ 560 від 28.12.2015 р., наказу КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» №253 від 30.12.2015 р., наказу відділу освіти Барської РДА «Про проведення в районі дослідно- експериментальної роботи на базі загальноосвітньої школи №3 м. Бара» від 23.02.2016р. №74   та з метою розробки моделі діяльності класного керівника в сучасному освітньому процесі запропонувала сформувати творчі фокус-групи педагогів, які візьмуть участь  у дослідно-експериментальній роботі, наступним чином:
 56-ті класи : Толстова Т.С.; Суконнік О.Е., Трохимчук З.Є., Стаднік І.А.

79-ті класи: Фурман Т.В., Цицюрська Л.Д., Присяжнюк О.А., Казьмірова Л.В., Ткачук А.В., Ситников Д.Б.

1011-ті класи: Кучерук Н.В., Катрін А.А.

01.03.2016 | Aдмін