Святкування 8 Березня

В цей чудовий березневий день зібралася дружна родина 4-А кл. (кл. Іванцова Г.В.) на родинне свято, щоб привітати шановних, любих, дорогих наших матусь і бабусь. З великою любов’ю і шаною вітали діти своїх мам з 8 Березня і дарували на добру згадку власноруч виготовлені рамки з найкращими фотографіями.

З теплих і щирих слів розпочалося родинне свято, яке провели учні 2-Б класу під керівництвом Завадської Оксани Володимирівни.

Без уваги не залишили нікого, адже і мама, і тато, і бабуся, і дідусь – це наші найрідніші люди, які завжди поруч і завжди підтримають навіть у найважчих ситуаціях.

Діти довго і ретельно готувалися: співали пісні, вчили вірші, привітання. І свято пройшло у веселій, добрій, сімейній атмосфері.

Розчулила глядачів інсценізація «Рахунок для мами», яку виконали Артем Мярковський з своєю матір’ю. В ній розповідалося про материнську відданість і безкорисливість.

Потім хлопчики запросили своїх матусь потанцювати, а дівчатка поспівати. Кожна мама із задоволенням брала участь у цих конкурсах.

Для татусів приготували дуже цікавий конкурс. Вони наввипередки одягали ляльку-немовля. Тут довелося згадати усі радості і труднощі раннього дитинства їх тепер уже таких дорослих другокласників. Перемогу здобув татко Злати Кімаківської, який найшвидше впорався із цим завданням.

Найтурботливішим онуком  виявився Нікіта Гаджалов. Він найшвидше нагодував свою бабусю смачною кашкою.

А от дідусі змагалися у перукарській майстерності. Їх завданням було швидко і охайно заплести свою довгокосу красуню-онучку. Найкраще впорався дідусь Тані Присяжної.

Коли свято підійшло до завершення кожен другокласник ніжно обіймав своїх найрідніших і найдорожчих людей. Кожен присутній у своєму серці зберіг іскру любові, ніжності , доброти і вдячності до мами, тата, бабусі, дідуся, донечки, синочка, онучки, онука….

Такі заходи змушують нас задуматися над тим, що все ж таки одними з найбільших людських цінностей є сім’я, родина, їх взаємні почуття.

09.03.2016 | Aдмін