Від лідера школи - до лідера країни.

Під таким гаслом 20 вересня в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара пройшли чергові...

Під таким гаслом 20 вересня в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара пройшли чергові вільні, демократичні, незалежні вибори президента школи, яким передувала  передвиборча кампанія, кропітка і відповідальна робота членів ЦВК школи.

Кожен з кандидатів ( Ковальчук Ольга, Гула Віталіна, Ситнікова Єлизавета, Базілєвич Ольга) мав своїх довірених осіб, які проводили агітацію, оформили стенд з викладом програм кандидатів, спостерігали за виборами, представляли кандидата перед виборцями – учнівським та педагогічним колективами школи.

Крім того, було проведено передвиборчі дебати, метою яких було надати можливість кожному кандидату познайомити виборців зі своєю програмою та планами щодо її реалізації, продемонструвати свої лідерські якості та організаторські здібності, а виборцям  це давало можливість поставити питання усім кандидатам.

У день виборів одразу відбувся підрахунок голосів, який засвідчив перемогу учениці  10 класу Базілєвич Ольги.

На церемонії інавгурації  керівник проекту «Від лідера школи -до лідера країни» педагог - організатор Кобиль Марина Анатоліївна привітала новообраного президента і підкреслила, що наш час потребує лідерів нової формації: людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Саме таким критеріям, на думку виборців, відповідає новообраний президент школи. В свою чергу, Базілєвич Ольга подякувала усім  за підтримку і довіру та пообіцяла, що зробить усе можливе, щоб життя учнівського колективу школи було змістовним, цікавим, різноплановим.

19.03.2014 | Aдмін