Семінар вчителів математики

В школі пройшов районний семінар вчителів математики «Інтелектуальні ігри з математики як основа всебічного розвитку учнів».

В рамках семінару було проведено інтелектуальну гру між учнями 9-х і 10-х класів «Найрозумніший» (підготували Катрін А.А. та Гуцалюк Н.Р.), в якій прийняли участь Кашуба Даяна, Холява Руслана, Солдатова Діана, Постемська Христина, Ситников Владислав, Ткачук Сергій, Теслюк Вікторія, Нагаєвський Дмитро, Цибульський Юрій, Маліновський Олександр. Ці учні продемонстрували ґрунтовні знання з таких розділів математики: чотирикутники, функції, трикутники, арифметика, рівняння, так і загальних питань. В цікавій боротьбі перемогу здобув учень 9 класу Ситников Владислав. Крім того, Капусевич Ігор, Базалівська Вікторія, Доротюк Руслана, Гуменна Ірина підготували гумористичні та музичні виступи про математику.

Також з вчителями було проведено майстер-клас ділова гра «Квадратний метр» на тему «Площі фігур» (підготували Довгань В.І. та Казьмірова Л.В.)

14.03.2016 | Aдмін