У 3- А класі відбулася година спілкування «Добро лікує душу».

У рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» 3 грудня у 3- А класі відбулася година спілкування «Добро лікує душу». Саме 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Практичний психолог Фляжнікова Ж.В. та класний керівник Стадній Л.М.

підготували для дітей захід з метою виховання  толерантного ставлення до людей з інвалідністю, вміння співчувати людині, бажання прийти на допомогу.

Учні висловлювали власні думки з цієї теми, переглянули соціальний відеоролик на дану тематику. З особливою цікавістю дивилися мультфільм        « Соловейко з одним крилом». Наприкінці прослухали притчу про янголятко, яке приходить на допомогу. Діти власноруч намалювали  янголятка, які вони подарують тій людині, яка ( на їхню думку) найбільше потребує уваги і підтримки.

03.12.2020 | Aдмін