Свято весни

З 8 березня щиро вітаєм,
Вам любов і тепло віддаєм,
Хай у серці весна розквітає,
І життя щасливішим стає!

Напередодні свята 8 Березня актова зала школи наповнилася глядачами:  матусями,  бабусями учнів, близькими та далекими родичами жіночої статі. Всі привітання звучали на їх адресу. Лунали пісні та вірші з теплими побажаннями, проводились веселі конкурси. Матусі і бабусі отримали подарунки від діток зроблені своїми руками при допомозі вчительки.

Свято вийшло ліричне, душевне. Складалося враження,що тут зібралася одна велика дружня родина.  Щирі привітання та посмішки дітей залишили приємні спогади та чудовий настрій.

За організацію і проведення прекрасного дійства ми щиро вдячні нашій вчительці Людмилі  Ігорівні Борсолюк , яка не шкодувала сил та часу для наших діток.

Ми високо цінуємо Вашу роботу, шановна Людмило Ігорівно, та бажаємо звершення мрій, особистого щастя, сил і  здоров’я.

Древа Валентина, мама учениці

Свято в 1-А класі мало за мету розвивати в класі почуття прекрасного, прищеплювати їм любов  і повагу до матерів. Здійснювалося в ігровій формі, урізноманітнивши  дозвілля як дітей, так і батьків. Першокласники розказували вірші, співали пісні, показали різні сценки, конкурси.

14.03.2016 | Aдмін